بازار فروش وسمه یک کیلویی صادراتی

امروزه بازار فروش وسمه یک کیلویی صادراتی از رونق پرسودی بهره‌مند گردیده است. وسمه در بسته بندی های یک کیلویی مناسب برای صادرات به کشورهای همجوار، به دلیل خواص بسیار بالای آن در زمینه های کاربردی درمانی، پوست،مو و نیز دارویی همواره قابل اهمیت و توجه بوده است.

بازار فروش وسمه یک کیلویی صادراتی

خواص وسمه را بدانیم.

خواص وسمه را بدانیم. همانگونه که در بالا بیان گردید، گیاه وسمه هم در زمینه‌های دارویی و هم پوست و مو بکار برده می شود. در این مطلب می خواهیم به ذکر چند نمونه از خواص این گیاه باارزش بپردازیم.

اولین کاربرد و‌ خواص وسمه که همه‌مان می دانیم، استفاده از آن برای رنگ کردن مو می باشد، ترکیبات طبیعی و معدنی این گیاه مناسب برای افرادی است که دوست دارند به صورت طبیعی و به دور از استفاده مواد شیمیایی موهای سر و ابرو‌ خود را استفاده نمایند. که در این صورت نیز به تقویت و افزایش موی سر نیز بسیار موثر می باشد.

از دیرباز تا به الان از دیگر خواص بسیار کاربردی وسمه، به عنوان یک نمونه وسیله برای آرایش چشم ها بوده است، که نکته قابل توجه آن این است نه صرفا فقط یک وسیله آرایشی، بلکه مواد موجود در این گیاه برای چشم بسیار مفید می باشد در بعضی موارد استفاده از وسمه را برای جلوگیری از آب مروارید آوردن چشم ها استفاده می نمایند.

ریشه این گیاه در درمان بیماری های همانند تیفوئید، سرخک و آنفولانزا مورد استفاده قرار می گیرد. از قدیم ایام از دم‌کرده ریشه آن برای کاهش تب مخملک استفاده شده است.

از روغن این نیز برای درمان درد مفاصل و نیز درمان بواسیر استفاده بسیار می‌‌شود.

طبع گرم و خشک این گیاه برای درمان سرماخوردگی مناسب است البته که به صورت بخور باید استفاده گردد.

قیمت توزیع وسمه یک کیلویی صادراتی

قیمت توزیع وسمه یک کیلویی صادراتی قیمت وسمه باتوجه به شرایط خاصی تعیین می گردد. در زمان خرید وسمه افراد بسیاری به تازگی این محصول توجه می نمایند. توزیع وسمه در بسته بندی های مختلف اندازه گیری شده یک کیلویی، پنج کیلویی و اوزان کمتر گرمی برای صادرات انجام می گیرد.

صادرات وسمه یک کیلویی از طریق عمده فروشان داخلی در اقتصاد کشور تاثیر مناسبی گذاشته است. زیرا وسمه تولید شده در کشورمان از کیفیت و مرغوبیت ویژه‌ای بهره‌مند می‌باشد. و همین دلیل همواره زمینه های بعدی صادرات و توزیع آن را به خارج از ایران فراهم نموده است.

این مجموعه تجاری در میان مراکز دیگری که در زمینه تولید و توزیع وسمه فعالیت می نمایند با تکیه بر اعتماد مشتریانش، بهترین کیفیت از وسمه را هم در اختیار مصارف داخلی کشور و نیز به بازارهای جهانی ایجاد و عرضه می‌نماید.

افرادی که در زمینه توزیع و صادرات وسمه نیازمند اطلاعات دقیقی می‌باشند، می توانند با کارشناسان فروش این واحد در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.