توزیع کننده بهترین حنا سبز تازه

حنا سبز تازه از قدیم تا به امروز به عنوان بهترین و طبیعی ترین رنگ دهنده و تقویت کننده موی سر و ناخن های دست و پا استفاده می شده است.امروزه با پی بردن به خواص بیشتری از این گیاه مفید و دارویی استفاده ها و بهره های متنوع تری از آن برده می شود.

توزیع کننده بهترین حنا سبز تازه

خواص درمانی حنا سبز تازه برای مو

خواص درمانی حنا سبز تازه برای مو پخش حنا در گذشته بیشتر توسط عطاری ها صورت می گرفت اما امروزه مراکز و فروشگاه ها و حتی داروخانه ها همه این محصول را عرضه می کنند.

از گذشته های دور حنای سبز جهت رفع موخوره و پرپشت شدن موها مورد استفاده قرار می گرفته است و امروزه با کشف خواص بیشتری از این گیاه موارد استفاده ی بیشتری پیدا کرده است که به مواردی از آن اشاره می کنیم:

۱_ استفاده از حنا در درمان سردرد و میگرن

۲_ درمان کچلی

۳_ تنظیم کردن فشار خون

۴_مناسب برای رشد و تقویت ناخن ها

۵_ بهبود سریع جای زخم

۶_ جلوگیری از سفید شدن زودرس مو

۷_ معجون بی نظیر برای از بین بردن جوش های صورت و لک های دوران بارداری

برای تهیه و استفاده از حنا اول باید بهترین نوع آن را به خوبی بشناسیم، حنا سبز تازه باید به رنگ سبز روشن باشد.البته حنا مانده ممکن است کمی قهوه ای به نظر برسد.

تمام گیاهان دارویی از جمله حنا در صورت مصرف بیش از حد آن ممکن است برای سلامتی انسان مشکلاتی به وجود آورد که از جمله آن می توان به بروز مشکلات تنفسی و آسم،به وجود آمدن حساسیت های تماسی و سقط جنین اشاره کرد.

پخش عمده حنا سبز تازه

پخش عمده حنا سبز تازه توزیع کننده حنا باید بتواند بهترین و با کیفیت ترین محصول را به بازار عرضه کند.

حنای سبز تازه دارای کیفیت بسیار عالی است و می توان از آن برای مدت طولانی استفاده کرد.امروزه حنا در شهر های زیادی از کشورمان تولید می شود.

قیمت خرید عمده ی حنا سبز تازه در کشور ما که منبع تولید کننده ی این گیاه است نسبت به کشور های دیگر بسیار مناسب تر است.فقط باید به این نکته توجه داشت که حتما این محصول را از مراکز مورد اطمینان و با سابقه تهیه نمود.

در هنگام خرید حنا باید به تاریخ تولید آن توجه داشت زیرا حنا به مدت دو ماه پس از تولید کارایی بهتری دارد.حنا را بهتر است در فریزر و جای خنک نگهداری کرد.

رنگ حنا در کشور های مختلف متفاوت است برای مثال در ایران رنگ حنا قرمز تیره،در آفریقا به رنگ قرمز روشن و در هند قرمز مایل به قهوه ای می باشد.

بهترین حنا مربوط به کشور هند است و طرح های حنای هندی بسیار گوناگون می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.