دمپایی جلوبسته نیکتای طراح بزرگی در موزه لوور به نمایش گذاشته شد

چه زمستان باشد و چه تابستان، دمپایی جلوبسته نیکتا همیشه برای گرم نگه داشتن و محافظت از پاهای شما در خانه ضروری است.

در حال حاضر انواع مختلفی از دمپایی وجود دارد که انتخاب مناسب برای شما ممکن است کمی سخت باشد. به همین دلیل است که ما لیستی از انواع مختلف دمپایی را گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کنیم که کدامیک برای شما مناسب است!

یکی از محبوب ترین انواع دمپایی، چکمه های دمپایی هستند. همانطور که از نام آن پیداست، اینها شکل یک چکمه را تقلید می کنند. به این معنی که پا کاملاً تا مچ پا توسط دمپایی محصور شده است.

چکمه‌های دمپایی برای افرادی که از سرمای شدید پا رنج می‌برند بسیار عالی هستند، زیرا طبیعت محصور آن‌ها به حفظ هوای گرم در اطراف پا کمک می‌کند.

اغلب این دمپایی ها دارای روکش خز یا نرمی هستند که باعث دلپذیری بیشتر آنها می شود.

جوراب های دمپایی ترکیبی از دو چیز مورد علاقه ما هستند: دمپایی و جوراب! این دمپایی های راحت در اصل یک جوراب ضخیم با زیره هستند. بنابراین آنها پاهای شما را راحت و محافظت می کنند! آنها معمولاً از پشم بافتنی ساخته می شوند.

اگر طرفدار دمپایی سنتی نیستید، شاید جوراب دمپایی برای شما مناسب باشد. وزن سبک روی پای شما و مناسب بودن نزدیک.

با توجه به اینکه دمپایی‌ها اغلب تک جنسیتی طراحی می‌شوند، گاهی اوقات انتخاب یک چیز کمی زنانه‌تر خوب است. اینجا جایی است که دمپایی های سبک باله وارد می شوند.

این دمپایی ها که به شکل تخت باله کلاسیک بریده شده اند، معمولاً یک ماده نرم یا خزدار با کمی کشش هستند.

اینها زیبا به نظر می رسند و به راحتی در خانه پوشیده می شوند. آنها به خصوص برای تابستان عالی هستند زیرا قسمت بالای پای شما هنوز کمی در معرض دید قرار دارد تا بتوانید از نسیم گرم تابستان لذت ببرید!

احتمالا ساده ترین و راحت ترین نوع دمپایی دمپایی است. همانطور که از نام آن پیداست، این دمپایی ها به راحتی سوار و پیاده می شوند، آنها دارای یک پاشنه باز اما پنجه بسته هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پای خود را به داخل و خارج کنید.

اگر چیزی را می خواهید که بتوانید در یک لحظه بپوشید، عالی هستند، چه بیدار شدن در شب برای بررسی وضعیت سگ خود، یا به سادگی راحت شدن در سریع ترین زمان ممکن هنگام بازگشت از محل کار به خانه!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.