فروش ویژه حنا قهوه ای هندی

حنا از جمله گیاهان طبیعی می باشد که برگ آن را در زمان مشخص از درختی آن کنده و پس از خشک شدن به صورت پودر در می‌آورند، این محصول می تواند به تنهایی یا در ترکیب با انواع مواد مختلف باعث ایجاد تنوع زیادی از انواع این محصول شود که از جمله آنها می‌توان به حنا قهوه ی هندی اشاره کرد.

فروش ویژه حنا قهوه ای هندی با قیمت بسیار ارزان توسط فروشنده این محصول صورت می گیرد و کسانی که به این حنا به صورت عمده نیاز دارند می ‌توانند در ارتباط مستقیم با فروشنده نسبت به سفارش آن اقدام کنند.

فروش ویژه حنا قهوه ای هندی

درباره حنا قهوه ای چه می دانید؟

درباره حنا قهوه ای چه می دانید؟ یکی از رنگ های بسیار محبوب در بین خانم ها رنگ موی قهوه ای است که در طیف گسترده ای از تیره تا روشن وجود دارد و یکی از بهترین انواع مواد طبیعی برای ایجاد این رنگ حنا می باشد اما در واقع حنا باعث می شود موها قرمز رنگ شوند ولی استفاده از برخی ترکیبات خاص در حنا باعث می شود بتوان آن را در انواع رنگ های طلایی تا قهوه ای تیره درآورد.

ترکیب حنا هندی خالص با قهوه باعث ایجاد رنگ موی حنای قهوه ای می شود و یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع رنگ های موی سر تولید می گردد علاوه بر این حنا را می توان با بابونه ترکیب کرده تا حنای قهوه ای روشن به دست آید؛ میزان اختلاط هر یک از این مواد می ‌تواند در کیفیت رنگ موثر باشد به عنوان مثال برای تهیه حنای قهوه ای تیره می توان 5 قاشق غذاخوری پودر حنا و 1 قاشق غذاخوری پودر قهوه را با یک فنجان آب مخلوط نموده و به این ترتیب حنا قهوه ای تیره به دست می ‌آید که می ‌تواند در ایجاد رنگ مذکور نقش داشته باشد.

همچنین برای تهیه حنا قهوه ای روشن 5 قاشق غذاخوری پودر حنا به همراه 1 قاشق غذاخوری پودر قهوه و 2 قاشق غذاخوری بابونه را با 2 فنجان آب تهیه می کنند و خمیر به دست آمده با رنگ موی قهوه ای روشن مورد استفاده قرار گیرد

عرضه کنندگان مستقیم حنا قهوه ای هندی

عرضه کنندگان مستقیم حنا قهوه ای هندی عرضه کنندگان حنا هندی طبیعی قهوه ای اقدام به ارائه مستقیم این حنای خاص با ترکیب رنگی ویژه و کاملا ارگانیک نموده اند تا بتوانند نیاز بازار محصولات آرایشی را به این رنگ طبیعی را تامین کنند.

فروشگاه های عرضه لوازم آرایشی زنانه از جمله خریداران عمده این محصول هستند که می ‌توانند در ارتباط و تماس مستقیم با عرضه کنندگان نسبت به سفارش آن اقدام نمایند، ارتباط با این عرضه کنندگان از روش‌های دیگری از قبیل همین وب سایت نیز امکان پذیر است و همه اطلاعات مورد نیاز خریداران در مورد این حنا در سایت قابل دسترسی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.