مراکز تامین حنا صادراتی عمده

مراکز تامین حنا عمده صادراتی

در حاضر 11 اقلیم از 13 اقلیم جهان در ایران قرار دارد که به علت تنوع گیاهی که به این خاطر به وجود آمده یک منبع غنی از انواع گیاهان دارویی و معطر است که می توانند در صنایع غذایی، داروسازي و آرایشی مورد استفاده قرار گیرند. حنا از جمله گیاهان دارویی می باشد که در صنایع دارویی و بهداشتی و در صنایع رنگرزي کاربرد دارد. حنا به صورت درختچه‌ای است که برگ‌های آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این برگ‌ها پس از این که سبز و به اندازه کافی رسیده شدند، از روی درخت کنده شده و برای استفاده آماده می‌شوند.

از مهمترین امتیازات کشور ایران است که از تولیدکنندگان عمده حنا می باشد. از گذشته‌هاي دور تا امروز حنا يكي از مهمترين و قابل توجه‌ترين گياهان زينتي و دارويي براي ما ايراني‌ها بوده است. حنا به گفته حكماي طب سنتي ايران گياهي سرد و خشك و هم گرم و خشك است. اما اين گياه رنگي خواص بسياري نيز دارد و در طب عاميانه براي پيشگيري و درمان بسياري از بيماريها به كار مي‌رفته است. حناهای تولید شده در ایران، آنچنان‌ با کیفیت است، که در بازار های خارجی نیز بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. کیفیت حناهای موجود در مجموعه حنا زیبا از نوع صادراتی است، و می توان آن را به کشورهای مختلفی صادر کرد.

مراکز تامین حنا صادراتی عمده

راهنمای انتخاب حنا درجه یک

راهنمای انتخاب حنا درجه یک موارد زیر به شما کمک می‌کند تا هنگام خرید پودر حنا، نوع درجه یک آن را انتخاب کنید. به خصوص برای مشتریانی که خرید عمده انجام می‌دهند، این مسئله بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

  • حنای درجه یک داراي پودر ریز و خشک به رنگ سبز تیره تا روشن است
  • دارای بوي ملایم و خاص حنا و مزه تلخ و گس می باشد
  • وقتی با آب مخلوط می شود به رنگ قرمز مایل به قهوه ای تبدیل می شود.
  • عاري از مواد زائد خارجی مانند شن، ماسه، ساقه، میوه گیاه حنا و یا علف هاي هرز است
  • حنای درجه یک معمولا چند بار الک شده و به صورت پودری نرم هستند.

فروش مستقیم حنا صادراتی عمده

فروش مستقیم حنا صادراتی عمده

بازارهاي اصلی گیاه دارویی حنا، کارخانجات پودر و عصاره گیري، کارگاه هاي داروسازي، مغازه هاي عطاري و داروخانه ها هستند. با توجه به پیشرفت تکنولوژی ارتباطات مراکز مختلفی در سراسر ایران در زمینه فروش حنا در حال فعالیت هستند. برای خرید حنای درجه یک با کیفیت صادراتی، می‌توانید از مجموعه حنا زیبا بهره ببرید. این سایت، بهترین حنا را برای مشتریان خود فراهم می‌کند و محصولاتی با کیفیت بالا عرضه می‌کند. جهت خرید عمده این محصول و یا کسب مشاوره بیشتر در مورد جزییات محصول و شرایط خرید آن می توانید با کارشناسان فروش ما در وبسایت www.hennaziba.com تماس بگیرید، ما همواره سعی می کنیم رضایت شما خریداران محترم را جلب نماییم.