چمن مصنوعی برای بالکنی که جسد مردی در آن بود به شکل تابوت در آمد

در حقیقت چمن مصنوعی برای بالکن دوستدار محیط زیست است، نمی‌توان آن را مانند علف‌های واقعی توسط حیوانات خانگی حفر و خراب کرد، بنابراین حتی اگر گربه و سگ داشته باشید، هوشمند باقی می‌ماند.

بهداشتی می ماند و تحت تأثیر ادرار قرار نمی گیرد و به راحتی تمیز می شود. این باعث می شود که چمن برای استفاده در مکان هایی مانند لانه ها ایده آل باشد.

همچنین، علف ها را نمی توان توسط لکه های گلی خراب کرد یا توسط سگ ها کنده شد. به علاوه، سگ ها به اندازه چمن طبیعی عاشق بازی روی آن هستند.

ضایعات حیوانی با استفاده از مواد شوینده سبک و آب یا یکی از محصولات حیوان خانگی ما به راحتی از چمن پاک می شوند.

چمن مصنوعی در طول زمان می تواند ارزان تر باشد. این به این دلیل است که چمن طبیعی با اضافه کردن هزینه کودها، آفت کش ها، قیچی چمن، شیلنگ ها، دستگاه های چکش کن، چنگک زن، علف کش ها، ماشین های چمن زنی، آب و خوراک علف مورد نیاز برای نگهداری گران می شود.

این باعث می شود که در طول عمر کامل آن نسبت به چمن واقعی مقرون به صرفه تر باشد.

ظاهر چمن مصنوعی در طول زمان بسیار بهبود یافته است و بسیاری از سطوح بالاتر ظاهر طبیعی بسیار متقاعد کننده ای دارند.

چمن مصنوعی ما به خوبی چیز واقعی به نظر می رسد و احساس می کند. کدام ما؟ Best Buy Wonder Yarn طبیعی ترین چمن ما است و برای اکثر باغ ها مناسب است.

ایده آل برای بک زندگی پرمشغله: چمن مصنوعی همچنین می تواند برای افرادی که سبک زندگی پرمشغله ای دارند بسیار مفید باشد زیرا نیاز به نگهداری کمی دارد.

اگر زمان کمی برای نگهداری از باغ دارید، چمن مصنوعی انتخاب مناسبی است زیرا برای حفظ ظاهر خوب نیازی به نگهداری ندارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.